قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آب شیرین کن دریایی / سیستم آب شیرین کن صنعتی RO

سیستم آب شیرین کن صنعتی RO

در مواردی كه آب در دسترس، كیفیت مورد نیاز در یك صنعت را دارا نباشد، نیاز به تصفیه آب است که سیستم های آب شیرین کن RO ( اسمز معكوس ) و پیش تصفیه های آن یكی از روش های ایده آل و اثبات شده و قابل اطمینان می باشد كه تقریبا تمامی آلودگی های محلول و غیرمحلول موجود در آب را حذف می نماید.

همچنین كمبود منابع آب شیرین، نیاز به استفاده از منابعی چون آب های چاه (لب شور)، آب های سطحی و آب دریا (آب شور) را ایجاد می كند كه حتما باید تصفیه های لازم انجام گیرد تا كیفیت آب به حد مورد نظر برسد.

در بررسی سیستم های آب شیرین کن RO باید توجه داشت که آب یكی از مهمترین اركان در كلیه صنایع می باشد و دسترسی با آب با كیفیت، نقش بسیار مهمی در بهره وری، افزایش كیفیت و كمیت محصول تولیدی، كاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات و … دارد. آب تقریبا در تمامی صنایع سنگین از قبیل نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، صنعت معدن، صنایع فولاد و … و صنایع سبك از قبیل صنایع غذایی- دارویی، صنعت خودروسازی، صنایه نساجی، دام و طیور، شیمیایی، معدنی و … و همچنین صنعت كشاورزی نقش بسیار حیاتی ایفا می كند و دسترسی به آب با كیفیت مورد نظر هر بخش یك عامل مهم در بقای هر صنعت می باشد.

سیستم-های-آب-شیرین-کن-RO-فروشگاه-اینترنتی-دستگاه-تصفیه-آب
سیستم-های-آب-شیرین-کن-RO-فروشگاه-اینترنتی-دستگاه-تصفیه-آب

به عنوان نمونه استفاده از آب تصفیه نشده و یا آب با سختی بالا، سبب بروزصدمات به لوله ها و تجهیزات می شود. احتمال رسوب و خوردگی در لوله ها، برج های خنك كننده وبویلرها افزایش یافته و این نیاز به مصرف انرژی، هزینه و زمان بیشتر جهت ادامه فرآیند تولید و بهره برداری می شود.

سیستم های آب شیرین کن reverse osmosis

لازم به ذكر است سیستم های آب شیرین کن RO می تواند جهت تولید آب شرب و آب صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

در این راستا این شرکت بهره گیری از دانش فنی بالا، كادر مجرب و ارتباط با شركت های تولید كننده خارجی محصولات، قادر به تامین كلیه نیازهای صنایع مختلف در جهت تامین سیستم تصفیه مورد نیاز می باشد.

شرکت عمران سازان مهاب ارائه كننده سیستم های آب شیرین کن RO پیش ساخته وارداتی با مارك Watersafe می باشد، و همچنین در مواردی كه مشتریان نیاز به سیستم های آب شیرین کن RO با مشخصات و كاربردهای خاص دارند، با بهره گیری از تجربه و دانش فنی بالای كارشناسان شركت عمران سازان مهاب، و زیر نظر شركت های تولید كننده خارجی، اقدام به طراحی، ساخت و راه اندازی این سیستم ها بر مبنای نیاز مشتریان می گردد.

مطلب پیشنهادی

دستگاه-تصفیه-آب-صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی با اسمز معکوس Industrial water filtration

تصفیه آب صنعتی  ( Industrial water filtration ) با اسمز معکوس Hyper Filtration فرایندی است فیزیکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *